تمامی مراحل در روند خرید و مطالب مندرج در سایت فلونایس مطابق جمهوری اسلامی ایران ،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت ازحقوق‌مصرف کننده است .
تصاویر استفاده شده در صفحه سایت فلونایس توسط گل آرایان‌ فلونایس است درحال حاضر ارسال سفارش در استان تهران و کرج انجام می پذیرد .
گلها طبیعی میباشند با توجه به ماهیت گلها و عمر گلها از آنجا که گلها طبق سفارش چیده میشد امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد .
توجه داشته باشید که تزیین گلها هنر دست میباشد واینکه محصول سفارش دا ده شده با تصویر سفارش دا ده متفاوت باشد عادی میباشد و تلاش این است که تم رنگی و حجم گلها حفظ شود .
تحویل سفارشات از طریق پیک فلک فلونایس ویا آژانس میباشد .
[۱۲/۱۰،‏ ۹:۲۶] Vahid Gol: ثبت سفارش
جهت ثبت سفارش و خرید از سایت نیاز است که کاربران محترم اطلاعات کامل خود شامل نام ،نام خانوادگی، آدرس،شماره همراه ،تلفن ثابت را به طور صحیح وارد کنند
کاربران محترم موظفند اطلاعات سفارش خود را به صورت کامل وارد کنند و قبل از ثبت سفارش تماس گرفته شود .

گلفروشی فلونایس مانند دیگر سایت ها تمام تلاش خود را میکند تا از اطلاعات کاربران محافظت نماید .
ثبت سفارش در فلونایس به صورت اینترنتی میباشد و پرداخت وجه فقط از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر میباشد .
در صورت لغو سفارش وجه به حساب سفارش دهنده واریز میشود
شما تا مرحله قبل پرداخت نهایی میتوانید درخواست خود انصراف دهید در صورت پرداخت باشماره های پشتیبانی فلونایس تماس گرفته شود و فرآیند کنسلی خرید انجام شود
گلفروشی فلونایس از آخرین اطلاعات ثبت شده توسط مشتریان جهت هماهنگی و ارسال سفارش استفاده میکند .
اگر هنگام تحویل محصول گیرنده در محل مقرر حضور نداشته باشد مسولیت آن به عهده سفارش دهنده میباشد .
در صورتی که کادو سور پرایز‌ میباشد و گیرنده خواهان نام فرستنده گل باشد این مجموعه موظف است نام‌سفارش دهنده را اعلام کند و هیچ مسئولیتی به عهده ما نخواهد بود .
گلفروشی فلونایس همواره می کوشد سفارشات ثبت شده شمارا در اسرع وقت به دست مشتریان برساند .
مشتریان محترم میتوانند هر روز هفته و ۲۴ ساعته سفارش خود را ثبت کنند و قبل سفارش باید تماس گرفته شود .
لطفا توجه داشته باشید ترافیک در شهرهای بزرگ اجتناب ناپذیر است ودر برخی موارد غیر قابل پیش بینی است بنابر این تاخیر ۴الی۵ساعته در زمان بندی سفارش خود داشته باشید .
ودرزمان بندی که در سایت انجام شده برای ثبت سفارش دقت داشته باشید تا مشکلی به وجود نیاید
وپیشنهاد ما در روزهای خاص مانند روز مادر،روز پدر ،ولنتاین از یک هفته قبل ثبت سفارش انجام شودوتاخیر ۴ ساعته رادر نظر بگیرید
از همه مشتریان محترم که محصولات مارا انتخاب میکنند تا لحظات خوبی را برایشان رقم بزنیم تشکر میکنیم و مجموعه گلفروشی فلونایس‌ تمام تلاش خود را میکند تا با کیفیت ترین گلها و تزیین بسیار شیک اعتماد شما را جلب کند .

 

09378171018

02177696034